| ASIN | B09W9NX79X |
| Additional Features | Alarm, Light, Stop Watch |
| Age Range Description | Adult |
| Band Color | Silver |
| Band Length | 20 Centimeters |
| Band Material Type | Plastic |
| Band Width | 1 Centimeters |
| Bands | 2 |
| Best Sellers Rank | #198,824 in Fashion ( See Top 100 in Fashion ) #4,741 in Men's Wrist Watches |