| ASIN | B00CM5SE0O |
| Additional Features | default_no_selection_value |
| Base Diameter | 4.75 Inches |
| Base Material | metal,plastic |
| Best Sellers Rank | #60,772 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #265 in Desk Lamps |